לייעוץ ראשוני ללא התחייבות פנו אלינו

  התקנת מצלמות אבטחה במעגל סגור

  חברת מיגון טק הפועלת מעל 25 שנה בתחום המיגון עוסקת בשיווק אספקה והתקנת ציוד טמ"ס בפריסה ארצית. לחברת מיגון טק ניסיון רב ועשיר בביצוע פרויקטים גדולים ומורכבים ומבצעת התקנת מצלמות אבטחה במעגל סגור מכל הסוגים, כגון: מצלמות אבטחה אלחוטיות, מצלמות רשת, מצלמות נסתרות ועוד. בחברה עובד צוות מיומן ומנוסה אשר עובר הדרכות על בסיס קבוע על ידי מיטב היצרנים והיבואנים בענף, בנוסף לרשותנו צוות מקצועי של יועצים אשר תפקידו לבצע התאמה משולמת בין דרישות הלקוח וצרכיו הביטחוניים והניהוליים לבין תנאי השטח באתר.

  מצלמות גוף

  מיועדות לצילום פנים וצילום חוץ. יתרונן המובהק של מצלמות גוף הינו היכולת לחבר עדשת ואריפקואל (מתכוננת) ועל ידי כך להגדיר את שטח הצילום הרצוי ללא כל תלות במיקום הפיזי של שבו מותקנת המצלמה, יתרון נוסף הינו השימוש השימוש בלוקס נמוך המאפשר קבלת תמונה איכותית בתנאי תאורה ירודים על ידי שימוש בתאורה המינימלית הקיימת בשטח הצילום.

  מצלמות צינור אינפרא

  מצלמות אבטחה מסוג צינור אינפרא הינן מיועדות לצילום פנים וצילום חוץ. המצלמות הינן מתכתיות ומוגנות מים ומצויידות בלדים מסוג אינפרא אדום המאפשרים קבלת תמונה ברורה גם בתנאי חשיכה מוחלטת, לאינפרא אפשרות צילום בחושך מוחלט לטווחים של עד 120 מטר.

  מצלמות כיפה אינפרא

  מצלמות כיפה אינפרא הינן מצלמות לצילום פנים ולצילום חוץ. הן כדוריות מתכתיות ומוגנות מים ומצויידות בלדים מסוג אינפרא אדום המאפשרים קבלת תמונה ברורה גם בתנאי חשיכה מוחלטת, לרוב הן משמות לצילום פנים עקב יכולות צילום בתנאי חשיכה של עד 35 מטר.

  מצלמות סמויות

  התקנת מצלמות אבטחה נסתרות היא עבור צילום פנים וצילום חוץ. מצלמות סמויות אלה מגיעות בזיווד של גלאי פריצה / גלאי עשן / מצלמת כרטיס פינאול, בנוסף, יש להן גלאי פריצה ויש אפשרות לצילום בתנאי חשיכה מוחלטים על ידי שימוש באינפרא אדום ושימוש בלוקס נמוך.

  מצלמות ממונעות PTZ

  מצלמות ממונעות הינן לצילום פנים וצילום חוץ, כאשר ישנה אפשרות לצילום בחושך מוחלט על ידי שימוש בלוקס נמוך מאוד המאפשר קבלת תמונה איכותית בתנאי חשיכה. היתרון המובהק של המצלמות הינו שליטה מרחוק במנוע המצלמה וצילום של 360 מעלות ופיקוד על העדשה אשר מאפשר קבלת תמונה ברורה במרחקים גדולים מאוד מהמיקום הפיזי של המצלמה.

  Call
  Mail
  אקסטרה דיגיטל - קידום אתרים
  Call Now Button