לייעוץ ראשוני ללא התחייבות פנו אלינו

  מצלמות בגני ילדים

  מעת לעת, אנו נחשפים דרך אמצעי התקשורת השונים למקרי התעללות מזעזעים מצד מטפלות בילדים במעונות היום וגני הילדים הפרטיים. מקרים אלו, מעלים בכל פעם מחדש את הצורך בהתקנתם של מצלמות אבטחה בגני ילדים, וזאת לצרכי הרתעה ולצרכי מעקב ופיקוח אחר הנעשה ליקרים לנו מכל כאשר הם מצויים באחריותן של המטפלות, הסייעות והגננות.

  מה חשוב לדעת על התקנת מצלמות אבטחה בגני ילדים?

  התקנתן של מצלמות בגני ילדים, הינו שירות מקצועי המיושם על ידי מספר חברות העוסקות ומתמחות בתחום המיגון והתקנת מערכות אבטחה בגני ילדים משולבות. שירות זה מיועד למפעילי/ות גנים ומעונות יום פרטיים, כאשר התקנה של מערכת מצלמות בגני ילדים, מעניקה שקט נפשי וביטחון מלא גם להורה וגם למעפילי/בעלי הגן, וזאת לנוכח הימצאותה של מערכת מצלמות כאמצעי הרתעה. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של מערכות אבטחה משולבות הכוללות בתוכן גם מצלמות אבטחה במעגל סגור המיועדות בין היתר לגני ילדים ומעונות יום פרטיים.

  התקנת מצלמות אבטחה

  הצבתן של מצלמות אבטחה בגני ילדים אומנם מהווה אמצעי הרתעה יעיל, אך כפי שנחשפו ממקרי ההתעללות האחרונים בילדים אשר נחשפו במהלך השנה האחרונה, גם הידיעה להימצאותה של מצלמת אבטחה בשטח הגן/מעון יום איננה מונעת ב-100% מקרי התעללות, ולכן, קיימת חשיבות רבה להתייחסות נקודתית למספר היבטים בכל הנוגע לתכנון מקדים לצורך התקנת מצלמות אבטחה בגני ילדים, וביניהם:

  1. סוג המצלמה – מבין כל סוגי מצלמות האבטחה הקיימות, מצלמות אבטחה בגני כפתיות הן המצלמות המותאמות ומומלצות ביותר לגני ילדים וזאת לנוכח העבודה שהן פועלות בצורת כיסוי של 360 מעלות, כלומר הן מצלמות באופן היקפי את כל שטח הגן ואף אחת מהמטפלות העובדות בגן לא תוכל לדעת לאן המצלמה פונה בכל רגע נתון.

  2. מיקום המצלמה – את המצלמות בגני ילדים מומלץ למקם גם באזורים מרכזיים בשטח הגן וגם באזורים בהם לא מתקיימת פעילות יומיומית, וזאת על מנת למנוע מקרים בהם מטפלת אכזרית מובילה את הילד לאזורים אלו לצורך התעללות בו. חוקר פרטי מטעמנו המתמחה בהתקנת מצלמות סמויות ונסתרות, המטפל במקרים כאלו של התעללות, אלימות, הזנחה ומעשים קשים אחרים בגני ילדים, יודע להשיג עבורכם את הראיות כבר בתוך כמה ימים מהתקנת המצלמות ותחילת איסוף הראיות. החוקר יגיע לביתכם, ילמד את המקרה ואת תנאי השטח וימליץ: אילו מצלמות מתאימות למעקב אחר מטפלת, כיצד להתקין אותן והיכן.

  3. כמו כן, מומלץ למקם מצלמות גם בשערי הכניסה והיציאה מהגן/מעון יום וזאת לצורך מעקב ופיקוח אחר כלל הנכנסים והיוצאים משטח הגן.

  4. שיטת השידור ואבטחתו – כאשר מדברים על הימצאותה של מצלמת אבטחה בגני ילדים/מעונות יום, מדברים בין היתר על נושא הפרטיות וחשיבותו, ולכן, מומלץ לבחור במצלמות אבטחה המספקות פתרון הולם לשידור מאובטח במידה וניתן לפצות בנעשה בגן באמצעות רשת האינטרנט.

  התייחסות להיבטים אלו ונוספים בכל הנוגע להתקנת מצלמות אבטחה בגני ילדים ומעונות יום, מחייבת אתכם לשכור את שירותיה של חברת מיגון ואבטחה המתמחה במתן פתרונות טכנולוגיים מתקדמים להצבת מערכות אבטחה משולבות הכוללות בתוכן גם מערכת מצלמות אבטחה. חשוב לציין שחברות מובילות בתחום מספקות לכם מענה מקצועי גם לצרכי תחזוקת המצלמות לאורך זמן.

  Call
  Mail
  אקסטרה דיגיטל - קידום אתרים
  Call Now Button