לייעוץ ראשוני ללא התחייבות פנו אלינו

  בדיקת מטפים לכיבוי אש ותחזוקתם

  בין אם מדובר בבית עסק או שמא בדירת מגורים, בדיקת מטפים חייבת להתבצע כל תקופה, ולפעמים מוקדם יותר מאשר מה שמגדיר החוק. בדיקת מטפים, על פי החוק, מתבצעת אחת לשנה, אך לעיתים נדרשת תחזוקה באופן תדיר יותר.

   

  בדיקה ותחזוקה של העסק מתבצעת כל הזמן באופן שוטף, והנושא של כיבוי אש אינו שונה משאר רבדיו האחרים של בית העסק – שמצריכים תחזוקה נכונה.

  תחזוקת מטפים מתבצעת הן בבתים פרטיים ודירות, והן בעסקים אשר נדרשים להתקין מערכות כיבוי אש שונות עבור הביטחון והביטוח של הלקוחות והמבקרים במבנה. על פי החוק, קיימים מספר סוגי עסקים בודדים שאינם נדרשים בהתקנת מערכות כיבוי אש מתקדמות, אך גם סוגי עסקים אלו, חייבים להיות מצוידים במטפים עבור כיבוי אש. חברת מיגון אלקטרוניקה, אשר מספקת את שירותיה בפריסה ארצית מדן ועד אילת, מבצעת תחזוקת מטפים עבור כל סוגי בתי העסקים הקטנים והגדולים, עבור מוסדות ציבוריים ועבור אנשים פרטיים.

  תחזוקת מטפים וציוד אש - מיגון אלקטרוניקה

  תחזוקת מטפים וציוד אש

   

  אנו מציעים ללקוחותינו שירות בכל הארץ, וניתן להסתייע בשירותנו בכדי לבצע תחזוקת מטפים מכל הסוגים. לא תמיד קיים הכרח להחליף מטפים, ולפעמים יש צורך לבצע תחזוקה שכוללת בדיקת לחץ של המטף, ו-וידוא שאין פגמים חיצוניים אשר עשויים לגרום ליעילות פחותה של המטף (מכות ושקעים עמוקים), החלפת חלקים שונים ועוד.

   

  אמנם בדיקת מטפים אמורה להתרחש לפחות פעם בשנה, אך מומלץ ביותר להסתייע בשירות תחזוקת מטפים גם במקרים בהם אנו מזהים כשלים, כמו למשל מקרים בהם הניצרה משתחררת, מקרים בהם אנו רואים שמד הלחץ הירוק יורד (מצביע על לחץ נמוך במטף) ועוד. אנו, בחברת מיגון אלקטרוניקה, מקפידים אך ורק על ביצוע סוג התחזוקה שהמטף מצריך, ובמידה ואין הכרח להחליף מטפים במטפים חדשים, לא נחליף לכם אותם, אלא רק נשמיש אותם.

  בדיקת מטפים לכיבוי אש ותחזוקתם - מיגון אלקטרוניקה

   

   

  מדוע לא מומלץ לבצע בדיקת מטפים לבד? 

   

  ראשית, נציין כמובן שאין כל דבר פסול בבדיקת מטפים ויזואלית אחת לתקופה מסוימת על ידכם. כלומר, מדי פעם אכן מומלץ לוודא שמד הלחץ הירוק במקומו הנכון, שהמטף לא מתיישן בעקבות חלודה, שחלקים שונים אינם מתבלים (מלשון בלאי) ועוד. זכרו, במידה ואתם גרים בקרבה משמעותית לחוף הים, או שמא העסק שלכם ממוקם בקרבה לים, סביר להניח שתזדקקו לשירות תחזוקת מטפים לעיתים קרובות יותר. זאת, משום שהקרבה לים מאופיינת במליחות רבה באוויר, אלמנט שגורם לעצמים להחליד במהירות רבה יותר.

   

  כאמור, קיימות בדיקות עצמיות שאתם כן יכולים לבצע ומומלץ שתבצעו, אך שירות בדיקת מטפים כולל אלמנטים רחבים יותר מאשר הבדיקות שתבצעו לבד.

   

  צוות המומחים של חברת מיגון אלקטרוניקה יגיע עד אליכם בכדי לוודא את תוקף התווית, את שלמות החלקים, יבצע בדיקות המנגנון של הפעלת החלקים, יוודא את הלחץ של המטף, יבצע צביעה אם נדרש, יבצע שקילה של מטף כיבוי האש, יחליף חלקים שהתבלו ועוד.

   

  אז למה אתם מחכים? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

  השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם:

  Call
  Mail
  אקסטרה דיגיטל - קידום אתרים
  Call Now Button