לייעוץ ראשוני ללא התחייבות פנו אלינו

  כיצד לבחור מצלמות אבטחה

  שלב בחירת מצלמת האבטחה הוא בעיקר התאמתם של מאפייני המצלמה לדרישות האבטחה. למצלמות מגוון מאפיינים. אחד המאפיינים הוא עניין של זווית הצילום. ישנן מצלמות בעלות זוויות צילום רחבה וזווית צילום צרה. ההבדל הוא בכיסוי שטח הצילום ואפשרות לזהות עצמים.

  מצלמות-אבטחה

  אנשים חוששים להתקין מצלמות אבטחה בבית או בעסק קטן מהחשש של הוצאות גבוהות בסך של אלפי שקלים. אולם המצב שונה. ניתן להתקין מצלמות אבטחה בעלות נמוכה יחסית.

  אז כיצד לבחור את מצלמות האבטחה המתאימות לך. קודם כל יש לנתח את הדרישות. מצלמות אבטחה הן רבות ומגוונות וגם האפשרויות שהן מספקות הן רבות. החל ממצלמה פשוטה ללא אפשרויות הקלטה, וסיים במערכות של מצלמות אבטחה במעגל סגור מסובכות ויוקרתיות. דוגמא למצלמת אבטחה הפשוטה ביותר היא מצלמת אינטרנט פשוטה המחוברת למחשב ותוכנת סקייפ למשל המאפשרת אופציית המענה האוטומטי. מערכת כזאת מאפשרת להתחבר לסקייפ מכל מקום ולתצפת על השטח דרך המצלמה. לכן, חשוב מאוד לנתח ביסודיות את הדרישות והציפיות ממצלמות האבטחה. לאחר מכן ניתן להתקדם לבחירת מצלמה מתאימה.

  שלב בחירת מצלמת האבטחה הוא בעיקר התאמתם של מאפייני המצלמה לדרישות האבטחה. למצלמות מגוון מאפיינים. אחד המאפיינים הוא עניין של זווית הצילום. ישנן מצלמות בעלות זוויות צילום רחבה וזווית צילום צרה. ההבדל הוא בכיסוי שטח הצילום ואפשרות לזהות עצמים. מאפיין נוסף הוא זום. המאפיין תלוי בדרישות של ניתוח תמונה בעיקר, על מנת לקרב עצמים לצורך זיהויים. מאפיין נוסף הוא יכולת ההקלטה. ישנם מקומות שמחויבים להקליט את שידורי המצלמה. למשל כספומט פשוט. בכספומט נמצאת מצלמת אבטחה שמקליטה את השידור. הדבר נעשה לצורך זיהוי של נוכלים שמשתמשי בכרטיסי אשראי, או כרטיסי משיכת מזומנים גנובים, או מזויפים.

  השלב הנוסף הוא בחירת כמות המצלמות ופריסתן. מצלמות בעלות מאפיינים שונים נבדלים גם במחירן. לפעמים ההבדלים במחירים הם משמעותיים. לפעמים עלותן של מספר מצלמות זולות לכיסוי של אותו שטח יהיה נמוך יותר מכמות קטנה יותר של מצלמות משוכללות יותר.

  לסיכום, נושא מצלמות האבטחה הוא מגוון, ונדרשת מחשבה וניסיון בבחירת תצורה נכונה של המצלמות. כדאי להתעייץ במומחים מהתחום, כיוון שהמומחים יכולים לבנות לכם מערך מצלמות אבטחה בעלות מאפיינים ופריסה מתאימה לצריכם, ולחסוך לכם כספים רבים.

  Call
  Mail
  אקסטרה דיגיטל - קידום אתרים
  Call Now Button