לייעוץ ראשוני ללא התחייבות פנו אלינו

  מערכות גילוי אש טלפייר

  שריפות הן סכנה מוחשית ומשמעותית, גם לרכוש ובעיקר לבני אדם. זיהוי מהיר של כל שריפה מיד כשהיא פורצת הוא מרכיב משמעותי בהבטחת מוגנות מלאה בכל מבנה – ומערכות גילוי האש של חברת טלפייר הן הטובות ביותר שיש. תפקידן המרכזי הוא להתראה באמצעות אזעקה במקרה של שריפה.

   

  למה כדאי לבחור בפתרונות של טלפייר? 🔥

   

  ניסיון רחב היקף – טלפייר (Telefire) פועלת בתחום גילוי וכיבוי האש מאז 1979. במשך 40 שנות פעילותה הצטברו בחברה ידע עצום וניסיון מגוון מאוד, שבאים לידי ביטוי במוצרים איכותיים במיוחד. את המערכות של החברה תמצאו במוסדות ציבור רבים, במתקנים צבאיים, בקניונים, בתי מלון, מגדלי משרדים, נמלי תעופה ועוד.

   

  מענה מלא לכל צורך – קטלוג החברה מספק פתרונות מיטביים לכל צורך. בין השאר מייצרת טלפייר גלאי עשן מסוגים שונים, מערכות התראה וכריזה, מוצרי כיבוי אוטומטי בגז, מוצרי כיבוי אוטומטי באירוסול, מערכת לניהול עשן, רכזות אזוריות ועוד.

   

  חדשנות – החברה מקפידה להתעדכן בכל הטכנולוגיות המתקדמות הרלוונטיות, כך שכל המוצרים הנ"ל מתאפיינים בתועלת מקסימלית. בהתאם לכך, כל יועצי האש בארץ ממליצים על מוצרים אלה, וזהו המותג המוביל והמוכר ביותר בישראל בתחום מערכות גילוי אש.

   

  מערכת גילוי אש טלפייר

  תמונה: navintar / 123RF Stock Photo

   

  שליטה ובקרה על מפוחי עשן – מחסן, מפעל או מרכז עסקים שמתרחשת בו שריפה, במידה ומותקנת בו מערכת גילוי אש של Telefire, תהיה אפשרות לשלוט באמצעותה על פתיחת וסגירת דלתות האש, מפוחי עשן ומדפי עשן וכך לסייע בעצירת התפשטותה של האש.

   

  אמינות – מערכות לגילוי אש ועשן נמדדות במצבי חירום בלבד. לכן, חשוב לוודא, שאכן מדובר במערכות אמינות, אשר קיבלו את ההיתרים והאישורים של מכוני תקנים בינלאומיים. מערכות טלפייר מחזיקות באישורים המחמירים בשוק, לרבות איזו 12094EN, תו תקן ישראלי, 54EN , יוניסף, Green Label, CE, UL ו-Gost.

   

  מערכות פתוחות – יתרון משמעותי, שבזכותו יש לכם חופש בחירה נרחב לגבי זהות המתקינים של כל מערכת שנחוצה לכם (כמובן מתוך החברות שהוסמכו לכך ע"י החברה) ובכל מקרה שבו נדרשות פעולות תחזוקה למערכות. בנוסף, אתם נהנים מזמינות מירבית של המוצרים ושל חלקי חילוף.

   

  מחויבות לקהילה – טלפייר מעסיקה עובדים רבים בישראל, כולל 40 בעלי מוגבלויות שונות.

   

  המומחיות שלנו בטיפול במוצרי טלפייר (Telefire)

   

  על-מנת להפיק את מלוא התועלת האפשרית ממוצרי Telefire השונים, חשוב לבחור נכון גם את החברה שמתקינה אותם ומתחזקת אותם.

  מיגון אלקטרוניקה, כמו טלפייר, היא חברה ותיקה מאוד (בעלת כ-28 שנות פעילות), שבמקביל שמה דגש רב על חדשנות והתמקצעות מתמדת. אנשי המקצוע שלנו מתמחים בטיפול בכל המערכות של טלפייר ומיומנים מאוד בפתרון תקלות אפשריות.

   

  מערכות גילוי אש telefire - מיגון אלקטרוניקה

  תמונה: bradcalkins / 123RF Stock Photo

   

  לאחר שהתקנו מערכות כיבוי וגילוי אש לאלפי לקוחות – מוסדיים, עסקיים ופרטיים ובהם בתי ספר, משרדי ממשלה ושלל עסקים – אנחנו אמונים על התאמה מדויקת של פתרונות לצרכים, כולל אלה הספציפיים ביותר.

  איך תוכלו להיות בטוחים שאתם מוגנים לחלוטין מפני שריפות?

   

  המסננת הראשונה היא כאמור בחירה בחברה שהינה מתקינה מורשית של מערכות Telefire. מעבר לכך, ישנה חשיבות רבה לניסיון – ההיכרות המעמיקה של מיגון אלקטרוניקה עם גלאי עשן פוטואלקטריים, גלאי חום, גלאי להבה, גלאי קרן, גלאי הצפה, גלאי יניקה, צופרים, חייגנים, מנורות סימון, מערכות בקרה ושליטה, מערכות התראה באמצעות SMS, מערכות כריזת חירום, מוצרי כיבוי אוטומטי ועוד שלל מוצרי גילוי וכיבוי אש, מאפשרת לנו ליצור אינטגרציה מדויקת ביניהם, ולספק לכם את הפתרון האופטימלי.

   

  הסינרגיה בין היכולות המוכחות שלנו לבין האיכות הגבוהה של טלפייר באה לידי ביטוי גם בשלב ההתקנה וגם בתחזוקת המערכות.

   

  אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל ייעוץ מקצועי בהתאמה מלאה למבנה שעליו אתם אחראים.

  השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם:

  Call
  Mail
  אקסטרה דיגיטל - קידום אתרים
  Call Now Button