לייעוץ ראשוני ללא התחייבות פנו אלינו

חשיבותן של מערכות גילוי אש

שריפה המתחוללת בכל מקום באשר הוא, היא סכנת חיים של ממש לכל מי שנמצא במקום או בקרבתו. בין אם מדובר במקום עבודה ובין אם מדובר בבתים פרטיים,  הצורך במערכת גילוי אש הוא צורך מהותי וחשוב. על ידי התקנת מערכת גילוי אש איכותית, תוכלו למנוע שרפות גדולות עוד בתחילתן ובעיקר להציל את חייכם ואת חיי כל מי ששוהה במקום שבו מתחילה להתחולל השריפה באותו הרגע. אם אתם מחפשים חברה מקצועית אשר תתקין עבורכם מערכות גילוי אש משוכללות ואיכותיות, כדאי שתכירו את מיגון טק בע”מ.

חשיבותן של מערכות גילוי אש

כאמור, שריפות הן דבר הרסני, אשר בכוחו לגרום לפגיעות פיזיות קשות ואף למוות, לכל אדם השוהה בקרבתן. מלבד הכוויות שיכולות להיגרם משריפה, יש נזק חמור בשאיפת העשן והגזים הרעילים, אשר נפלטים לאוויר במצב של שריפה. לכן, מערכות גילוי אש בכל מקום, הן דבר חשוב מאין כמותו. מערכות גילוי אש מתריעות במצב התחלתי של שריפה על ידי מצלמות מיוחדות המזהות מצבים בהם יש עשן או אש בכל מקום במתחם. מיד כאשר המערכת תזהה אש או עשן היא תתריע על כך באמצעות אזעקה ותאפשר לכל השוהים במקום לחפש דרך מילוט מפני השריפה שמתחילה להתחולל.

מערכות גילוי אש של חברת מיגון טק בע”מ

המערכות של חברת מיגון הן ללא ספק המערכות הטובות והאיכותיות ביותר עבור גילוי אש.  המערכת מזהה שריפות במצבן ההתחלתי ומיד מתריעה על כך. מעבר לכך, המערכת מפעילה מערכת נוספת שאחראית על התזת מים לשם עצירת השריפה ומאפשרת דרכי מילוט לכל מי ששוהה במתחם באותו עת. כמו כן, ישנם מערכות אשר מתריעות על השריפה לשירותי הכבאות המקומיים.

עם חברת מיגון טק בע”מ תוכל להתאים את מערכת המיגון האידאלית לכל מתחם באשר הוא.

Call
Mail
Call Now Button