לייעוץ ראשוני ללא התחייבות פנו אלינו

התקנת גלאי עשן

התקנת גלאי עשן – מה כדאי לקחת בחשבון?

תפקידו של גלאי העשן הוא מתן התרעה מוקדמת ככל האפשר במצב של התפרצות אש במתחם. על מנת לאפשר לגלאי העשן לבצע את תפקידו בצורה הטובה ביותר, עלינו להקפיד לבצע התקנה נכונה תוך בחירת המיקום הנכון ביותר בעבור כל גלאי. כיסוי מלא של המתחם כולו נדרש להבטחת זיהוי מידי של האש וצמצום משמעותי של הנזקים.

איפה כדאי להתקין גלאי עשן?

התקנת גלאי עשן מתבצעת לרוב במרכז החדר בצמוד לתקרה. אם אין לכם אפשרות לבצע את ההתקנה במרכז החדר כדאי לבחור בנקודה המרכזית ביותר. על גלאי העשן להיות מרוחק מרחק של 4 ס”מ לפחות מהקיר ובמרחק של 4 עד 12 סנטימטרים מהתקרה.

כללי בטיחות אש

מודעות לסכנת שריפה חיונית לתגובה מהירה ונכונה מיד כאשר פורצת שריפה. עלינו להקפיד ללמד את הילדים בבית מה עושים במקרה של שריפה ולהסביר להם על גלאי העשן. במקום העבודה יחד עם התקנת גלאי עשן יש למנות עובד אחראי על תחום בטיחות האש. רוב בעלי העסקים בוחרים להתקין יחד עם גלאי העשן גם מתזי מים שתפקידם לכבות במהרה את האש. כל אחד צריך לדעת להכיר גורמים מציתים, התנהגות של אש, חום, ועשן, סוגי דליקות, שיטות לכיבוי אש, היכן מצוי ציוד כיבוי האש וכיצד מפעילים אותו.

מערכת גילוי אש ועשן היא פריט חובה בכל בית. התפרצות של אש מהווה סכנת חיים. עם מערכות גילוי עשן ואש תצליחו להרגיש הרבה יותר בטוחים. ההתרעה שמספקת המערכת תאפשר מילוט מהיר מהמבנה בשעת שריפה. גלאי העשן יצפצף מיד עם זיהוי נוכחות של עשן באזור ואתם תדעו על קיומה של הסכנה ותגיבו בהתאם.

איזו מערכת גילוי אש הכי טובה?

כיום ניתן למצוא כמה סוגים של מערכות מתקדמות לגילוי מהיר של אש ועשן. קיימות מערכות השולחות מיד אות אזעקה אל שירותי הכבאות, מערכות המשלבות מתזי מים ומערכות המשלבות גם מצלמות. את מערכת האש המתאימה לכם ביותר תבחרו תוך התייעצות עם אנשי מקצוע בעלי ניסיון. חברת מיגון אלקטרוניקה בע”מ מתמחה במערכות גילוי אש למשרדים, בתי עסק ובתי מגורים. צרו קשר לקבלת פרטים נוספים על מערכות האש הקיימות וליווי מקצועי לבחירת המערכת המתאימה ביותר בעבורכם.

לשיחה עם נציג מקצועי חייגו 03-5033726 או צרו קשר דרך האתר.

 

 

Call
Mail
Call Now Button