לייעוץ ראשוני ללא התחייבות פנו אלינו

  בקרות כניסה

  כיום הזמנים השתנו, חשוב אם פעם היינו משאירים את הדלתות שלנו פתוחות ומאפשרים לאנשים להיכנס היום הכול השתנה. גם מוסדות ציבוריים כבר הבינו שהם זקוקים לפיקוח בכל הקשור לכניסה ויציאה של אנשים.

  חשיבות רבה לתחום של בקרות כניסה ממחושבות

  נכון להיום יהיה מוזר מאד אם תתאפשר כניסה לכל אחד ואחד במקום ציבורי, חשוב למשל, לא כל אחד יכול להיכנס כך סתם לבית משפט או מוזיאון, חשוב מה היה קורה אילו אנשים היו מחליטים להיכנס למוזיאון באמצע היום בלי לקנות כרטיס, הרי שהם היו יוצרים בלגן. לכן יש חשיבות רבה לתחום של בקרות כניסה ממחושבות בשילוב מצלמות אבטחה במעגל סגור, בקרות כניסה במוזיאונים למשל יוצרת סדר יום חדש כיצד? על ידי בקרה, אם מדובר בדלתות אוטומטיות או מעברי קרוסלות, יש הגדרה ברורה מי צריך להיכנס ומי לא יכול להיכנס, אנשים שאין להם כרטיס לא יכולים להיכנס למוזיאון, כי פשוט מתחשק להם

  בקרות כניסה ממחושבות

   

  מערכות בקרה ממוחשבות – אילו פתרונות מתקדמים קיימים?

  מחפשים אחר מערכות מתקדמות בתחום מערכות בקרת כניסה? בעמוד שלפניכם תוכלו למצוא מידע כללי על כל החידושים האחרונים בתחום.

  מהן מערכות בקרת כניסה?

  מערכות בקרת כניסה הן הגדרה כוללת לכל סוגי המערכות המיועדות לצרכי פיקוח על גבי אזורי הכניסה לשטח מבנים ומקומות העבודה. מערכות אלו מותקנות לצרכי שליטה, פיקוח וניטור של הנכנסים והיוצאים והן מהוות חלק בלתי נפרד מתחום מערכות המיגון והאבטחה.

  סוגי מערכות

  כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של מערכות בקרת כניסה לכל מטרה, החל ממערכות בקרת כניסה לבתים פרטיים ומבני מגורים, דרך מערכות בקרת כניסה למשרדים ועסקים ועד למערכות המיועדות למפעלים, ארגונים וחברות. מערכות אלו ניתנות להתקנה על גבי דלת כניסה מרכזית אחת ועל מספר גדול של דלתות בהתאם לצורך, כאשר חלק מהמערכות פועלות באופן עצמאי וללא צורך בחיבור למחשב וחלק מהן פועלות באופן ממוחשב. בין יתר סוגי מערכות בקרות כניסה תוכלו למצוא: קוראים מגנטיים, קוראי קרבה, מערכות כניסה עם מסך ומערכות כניסה הפועלות באמצעות אמצעי זיהוי ביומטריים כגון: טביעת אצבע, כף יד וזיהוי פנים.

  בקרת כניסה ממוחשבת ושליטה על כניסה למתקנים - מיגון אלקטרוניקה

  בקרת כנסה ממוחשבת – כל היתרונות

  התקנתה של מערכת בקרת כניסה מממוחשבת, מאפשרת לכם ליהנות ממגוון רחב של כלי ניהול לצרכי הגברת הפיקוח, השליטה והניטור על הכניסות והיציאות, לרבות, רישום נוכחות עובדים, ניהול הרשאות כניסה לאזורי עבודה על פי סיווג מקצועי כזה או אחר, ניהול בקרי כניסה בהתאם להרשאות המוגדרות במערכת ועוד.

  קודנים לדלתות כניסה

  חלק ממערכות בקרות הכניסה פועלות באמצעות קודנים, כאשר גם בתחום זה תוכלו למצוא מגוון רחב של קודנים, החל מקודני פלסטיק ועד לקודנים מתכתיים בעלי עמידות גבוהה לתנאי חוץ. מערכת בקרת כניסה הפועלת באמצעות קודן ניתנת לשדרוג באמצעות הוספת מנגנון זיהוי נוסף כגון: כרטיס מגנטי או כל אמצעי זיהוי ביומטרי, כאשר חיבור המערכת נעשה באמצעות קו מתח חיצוני, מנעול חשמלי וסנסור המותקן בדלת בה בחרתם להתקין את המערכת.

  אצלנו בחברת מיגון אלקטרוניקה, החברה הוותיקה והמובילה בישראל להתקנת מערכות מתח נמוך ומערכות כיבוי אש, תוכלו להבטיח לעצמכם מגוון רחב של פתרונות שירות בכל הנוגע להתקנת מערכות כניסה, החל משלב הייעוץ המקצועי המותאם לצרכי האבטחה הנחוצים לכם, דרך שלב ההתקנה ועד לתחזוקת המערכת לאורך זמן, וכל זאת עם דגש מקצועי על איכויות הציוד. לרשותנו, מגוון רחב של מערכות בקרת כניסה לכל סוגי המבנים והעסקים, לרבות, מערכות בקרה ממוחשבות המאפשרות לכם לשלוט במספר גדול של כניסות במערכת אחת.

  לבית ולמקום עבודה

  כיום ארגונים רבים דואגים לביטחון של הארגון על ידי החזרת השליטה לידיים שלהם, כיצד עושים זאת? על ידי מנגנונים של מערכות בקרות כניסה. כיום לכולם כבר ברור, בקרות כניסה הם דבר שכל ארגון צריך, לא משנה מה תחום הפעילות שלו. תארו לעצמכם אדם מעוניין לראות הצגה בשעות הערב, הוא מטלפן למשרדי התאטרון, אבל שם מודיעים לו שכל הכרטיסים אזלו, בצעד של ייאוש הוא מחליט, בכל זאת לנסות לראות מה הוא יכול לעשות. הוא מגיע לתאטרון, אפילו מצליח לעבור את השומר אבל נעצר בכניסה, לאולם. המטרה של מערכות אלה היא למנוע מאנשים שלא אמורים להיכנס למקום מסוים את הכניסה, שכן לא כל אדם רשאי להיכנס למקום ציבורי. חשוב מאד להתקין אמצעי בקרה, זה יסייע בנושא של הגנה. התקנה של בקרת כניסה תוכל לוודא כי אכן רק האנשים המתאימים נכנסו למקום, לא הייתם רוצים שלארגון בו אתם עובדים יכנסו לפתע אנשים מהארגון המתחרה נכון? ברור לכן בדיוק בשביל זה קיימים אמצעים שכאלה, כדי לשמור עליכם, לשמור על החברה לשכם, להביט את השקט הדרוש.

  אם גם רוצים להבטיח לעצמכם את פתרונות השירות המתקדמים ביותר בתחום מערכות בקרת כניסה, אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר עוד היום ולהיחשף למגוון הפתרונות המוצעים על ידינו. אנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך ונספק לכם את פתרונות האבטחה הטובים ביותר.

   

  אולי יעניין אתכם – מצלמות אבטחה לעסק / מערכות אבטחה

  .

   
  Call
  Mail
  אקסטרה דיגיטל - קידום אתרים
  Call Now Button