לייעוץ ראשוני ללא התחייבות פנו אלינו

  ספרינקלרים (מתזים) התקנה ותחזוקה על פי תקן ישראלי 1928

  אחת הסכנות הגדולות ביותר בניהול בית עסק וגם במגורים בבית דירות, היא הסכנה הכרוכה בהתלקחויות שונות. בעסקים רבים, התקנת ספרינקלרים נדרשת ומומלצת, והשירות של בדיקת ספרינקלרים ניתן כחלק מהדרישה על פי החוק.

   

  חברת מיגון אלקטרוניקה פועלת בהתאם לתקנים הנדרשים בחוק, ומציעה שירות של בדיקת ספרינקלרים בכל נקודה בארץ, מדן ועד אילת. חברתנו פועלת בתחום כיבוי האש כבר למעלה מ-28 שנים, ואנו נעזרים בכוח אדם עתיר ניסיון מקצועי בנושא של בדיקות ספרינקלרים, בדיקות מטפים ותחזוקתם, התקנת מערכות כיבוי אש ועשן ועוד.

  במהלך בדיקת הספרינקלרים שלכם, אנשי המקצוע שלנו יוודאו את תקינותה הכללית של המערכת, את הצנרת, יוודאו שלחצי האוויר נכונים במערכת ועוד. היות ומדובר בנושא מהותי וחשוב עבור ביטחונכם ובטחון הרכוש שלכם בעסק או בבית, אין ספק שבחירת איש המקצוע למשימה חייבת להיות מושכלת.

   

  להזמנת ספרינקלרים (מתזים) והתקנה  – לחץ כאן

  כל סוגי הספרינקלרים במקום אחד - מיגון אלקטרוניקה

   

  בדיקת ספרינקלרים – קבלו אישור על תקינותם

   

  לאחר בדיקתה המקיפה של חברת מיגון אלקטרוניקה, תוכלו לקבל אישור כי ציודכם תקין ועומד בתקנים המוגדרים על פי החוק בישראל. במהלך בדיקת הספרינקלרים, אנו נאתר כל ליקוי אשר קיים במערכות הספרינקלרים שלכם, החל מהליקויים הכי קטנים שעשויים להיראות לכם שוליים, ועד לליקויים משמעותיים יותר שמצריכים עבודת תיקון ותחזוקה רחבה יותר. תחנות השליטה של הספרינקלרים, גם הן נבדקות במהלך הבדיקה.

   

  מיגון אלקטרוניקה היא חברה אשר מוסמכת ומורשית לעסוק בתחום של מערכות כיבוי אש ובדיקות ציוד אש. ההסמכה לביצוען של בדיקות תקינות ספרינקלרים ניתנה לנו על ידי מכון התקנים הישראלי.

   

  בדיקת ספרינקלרים מקיפה - מיגון אלקטרוניקה

   

  ייעוץ מקצועי ללא רבב ודופי

   

  חברת מיגון אלקטרוניקה מחויבת לספק את השירות המקצועי ביותר בעבור כל לקוח ולקוחה, שזקוקים לבדיקת ספרינקלרים או לכל בדיקה מסוג אחר של ציוד כיבוי וגילוי אש ועשן. אנו לעולם לא פועלים וחותרים לכך שלקוחותינו יחליפו חלקים שאין צורך בהחלפתם.

   

  הייעוץ שתקבלו מאיתנו, בדיקותינו, והתחזוקה שניתן לקבל דרכנו, הם האופן בו אנו משרתים כל לקוח על הצד הטוב ביותר. במידה ויהיה צורך בהחלפת חלקים מסוימים במערכת המתזים האוטומטית, אותם חלקים בלבד יוחלפו, מבלי כל ניסיון "לנפח את החשבון", אך אם נדרש תיקון רחב יותר, חברת מיגון אלקטרוניקה תהיה מחויבת ליידע אתכם, לספק את דבר-עצתה ולספק את התיקון הדרוש.

  אל תחסכו על בדיקת הספרינקלרים שלכם! זכרו, מדובר בביטחונכם

   

  אנו ממליצים לא להתפשר בעת שכירת חברה המספקת בדיקות ספרינקלרים ובדיקות ציוד כיבוי אש. אין ספק, מדובר בלא פחות מאשר בחייכם, בביטחונכם ובביטחון הרכוש שלכם, כך שהבדיקה של הספרינקלרים צריכה להתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע אשר מוסמכים לכך ומוכשרים לעסוק בתחום זה.

   

  צרו עמנו קשר, נציגינו עובדים בפריסה ארצית מלאה, ויגיעו לבצע בדיקות ספרינקלרים בכל נקודה בארץ.

  השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם:

  Call
  Mail
  אקסטרה דיגיטל - קידום אתרים
  Call Now Button