לייעוץ ראשוני ללא התחייבות פנו אלינו

מערכות גילוי אש

מערכת גילוי אש ועשן – תפקיד כיום זה ברור לחברות גדולות וגם לאנשים חובה להתקין מערכת גילוי אש ועשן, בבית או במשרד. בבית או במשרד, התפשטות של אש זה דבר מסוכן וכמובן לא נעים, לכן חשוב להתקין מערכת גילוי אש. מערכות גילוי אש יש יכולת התרעה בפני דלקה, מערכת גילוי אש פועלת כאשר יש זיהויי של אש או עשן, על ידי התקנה של מערכת גילוי אש ועשן, אפשר להיות בטוחים, מדוע? אפשר להרגיש תחושת ביטחון כי התקנה של מערכת מאפשרת מילוט מהמבנה כלומר, המערכת מתריעה בפנינו על אש ואנחנו יכולים להגן על עצמנו. מערכת גילוי אש היא הדרך הטובה ביותר שתספק לנו הגנה בשעת שריפה.

כיצד התקנת המערכת יכולה לסייע לנו?

מדוע? כיוון שהמערכת תפקידה לטפל בכמה שלבים בזמן השריפה, על אילו שלבים מדובר? קודם כל בשלב הראשון כאשר יש חשש לגילוי אש או עשן ,מופעלת  צפירה, הצפירה מתריעה על המצב החדש,כלומר על גילוי אש או עשן, לאחר מכן מערכות של מתזי מים שתפקידן לעצור את האש, עצירה של האש, על ידי מערכת גילוי אש או עשן מאפשרת לאנשים פתח מילוט, כלומר אנשים מודעים להתקנה של המערכת וברגע שיש מקרה של שריפה למשל הם יודעים מה לעשות, המערכת מרתיעה בפני מקרה של אש ואנשים יכולים להימלט. כיום זה כבר ברור חובה על כל עסק להתקין מערכת גילוי אש ועשן .

 

כיום אפשר למצוא סוגים שונים של מערכות גילוי אש ועשן כמו למשל: מערכות הפועלות על ידי אזעקה לשרותי הכבאות, מערכת הכוללת מצלמות המזהירות מפני אש. חשוב מאד כאשר אתם בוחרים את הסוג המתאים לכם חשוב לבחור את סוג המערכת לפי המקום, מה הכוונה? למשל מבנים כמו מטבחים צריכים לדאוג למערכת גילוי אש או עשן המתאימה לסוג העסק שלהם. זכור התקנה של מערכת גילוי אש או עשן יכולה לעזור לך, יכולה להציל אותך מפני שריפה, חשוב על העתיד שלך, חשוב על המחר, חשוב על האנשים שאתה אוהב, התקן עוד היום מערכת גילוי אש ועשן.

קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה
Call
Mail