לייעוץ ראשוני ללא התחייבות פנו אלינו

טלפייר

טלפייר- מערכת לגילוי אש

מערכות גילוי אש ועשן הן מערכות בטיחות, אשר נדרשות גם מבחינת תקנות המדינה עבור ארגוניים מוסדיים, עסקים גדולים וקטנים ואחד. תפקידן של מערכות לגילוי אש הוא להתראה באמצעות אזעקה, במקרה של שרפה, אחת המערכות המוערכות בשוק היא מערכת גילוי אש טלפייר, אשר מציעה מספר יתרונות.

יתרון ראשון של מערכת טלפייר- שליטה ובקרה על מפוחי עשן

מחסן, מפעל, מוסד לימודים גדול, מפעל או מרכז עסקים, שנקלע לאירוע שריפה חשוב לסכנה מידית של התפשטות אש, באמצעות מערכת טלפייר, ניתן לשלוט על פתיחה וסגריה של דלתות אש, מפוחי עשן ומדפי עשן, ולסייע לעצירת התפשטות האש המהירה.

יתרון שני של טלפייר- אמינות

מערכות לגילוי אש ועשן נמדדות במצבי חירום בלבד, על אחת כמה וכמה, חשוב לוודא, שאכן מדובר במערכות אמינות, אשר קיבלו את ההיתרים והאישורים של מכוני תקנים בינלאומיים. מערכת לגילוי עשן של טלפייר אוחזת באישורים המחמירים בשוק לרבות איזו 12094EN, תו תקן ישראלי, 54EN, יוניסף, GOST, UL, CE, Green Label, .

יתרון שלישי של מערכת לגילוי אש טלפייר- התאמה פרטנית לכל מבנה

מחקרים בתחום כיבוי השריפות מציגים, שככל שהמבנה מופה טוב יותר, נקודות התורפה טופלו, המידע מועבר באופן גרפי וסינופטי, והתכנון האלקטרוני מבוסס על יחידות אלקטרוניות כך גם ניתן היה לגלות את השריפות בשלב מוקדם יחסית, לשלוט עליהן ולמזער נזק באופן ממשי. מערכת טלפייר נהנית מאמצעים אלו, ומאפשרת התאמה פרטנית לכל מבנה.  

יתרון רביעי- תכנון גמיש לשליטה גבוהה

המערכת מאפשרת לבצע חיווט מנקודה אל נקודה מהפנל אל המפוחים ולהפך, קיימת אופציה לתצוגה נפרדת של נורית החווי לכל התקן, ניתן לשייך את מפסקי הפיקוד למפוח, דמפר או קבוצה, כאשר לכל התקן ניתנת תצוגת נורית חיווי נפרדת.

כאשר נדרשים לתת את הדעת על מערכות לגילוי אש ועשן, עדיף לבחור במערות האמינות ביותר, אשר יעניקו לבית העסק ולארגון שלכם שקט ובטחון. 

מיגון אלקטרוניקה בע"מ, חברה להתקנות במתח נמוך, מתמחה בתחומה כ- 28 שנים, בהתמחות למערכות אבטחה, גילוי אש ועשן ומצלמות במעגל סגור, לקבלת ייעוץ צרו קשר: 03-5033726

קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה
Call
Mail