לייעוץ ראשוני ללא התחייבות פנו אלינו

גילוי וכיבוי אש

מערכות גילוי אש

הרגע בו האדם גילה כיצד להצית האש היה אחד מהרגעים המכוננים בהיסטוריה של האנושות. אפשרויות רבות לחימום, לבישול וליצירה של חומרים חדשים נפתחו בפניו, אך גם לא מעט סכנות. עם השנים למדנו להפוך את האנרגיה העצומה של החום למועילה יותר, והתגברנו על הסיכונים השונים באמצעות מערכות גילוי וכיבוי אש מתקדמות המותקנות בבתים, בשטחים מסחריים וציבוריים וכן במשרדים.

מיגון אלקטרוניקה בע"מ מלווה אתכם בנאמנות כבר שנים בתחום זה

חברת מיגון אלקטרוניקה בע"מ מלווה חברות רבות בתחום זה, תוך הקפדה על הנהלים והתקנים המחמירים בתחום. החל מהתקנה של גלאי עשן ואש, מערכות כיבוי, ביצוע בדיקות לציוד המותקן ואף הוצאת האישורים המתאימים, על מנת לקבל רישיון עסק. כמו כן, אנו משווקים גם מטפי אבקה, למקרה שאתם זקוקים לאפשרויות כיבוי ידניות.

איך עובדות המערכות הללו?

מערכות גילוי וכיבוי אש פועלת במספר מישורים. ראשית, הן מאפשרות להתריע באמצעות צליל חזק על המצאות עשן או פחמן דו חמצני הנפלט לאוויר בשלבים הראשונים של דליקה. באם לא כובתה השריפה, ניתן להגדיר את המערכות השונות להפעיל מתזים ולפזר חומרים המכבים את השריפה. בנוסף, אזעקות מיוחדות המופעלות על ידי גלאי חום ולהבה, מסייעים לפנות את הנמצאים בחללים המסוכנים במהירות.

מה חשוב לקחת בחשבון בהזמנת מערכת שכזו?

לפני הזמנת מערכת לגילוי אש חשוב לוודא כי החברה המספקת את המערכת בעלת ניסיון בהתאמה לחלל בסדר גודל של הארגון או הבית שלכם, ומכירה על בוריין את הדרישות של מכבי האש על מנת להעניק למקום רישיון עסק.

בנוסף, יש לבחור חברה המשווקת מוצרים איכותיים ואמינים, שלא יתחילו לפעול במקרי סרק כמו עישון בשטח המיועד לכך, או, לחילופין, לא יפעלו במקרה חירום. חברה בעלת ניסיון ואחריות תוכל ללוותכם לאורך שנים, ולבדוק את תקנות המערכות על מנת לוודא שגם לאחר שנים לא יאכזבו.

לסיכום, גילוי וכיבוי אש הוא תחום הדורש אחריות רבה, מכיוון שהוא יכול להציל חיים, וכן לאפשר לכם לגלות בזמן דליקות שהתפתחו ולהציל גם את מרבית המלאי או הרכוש בעסק. היום אין מדובר בבחירה – כל עסק חייב לוודא כי קיימות מערכות כיבוי ולעתים גם התראה בפני שריפה.

לייעוץ מקצועי והתאמת המערכת המושלמת עבורכם – התקשרו עוד היום למיגון אלקטרוניקה בע"מ – 03-5033726

קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה
Call
Mail